Вы здесь: Минусовки / Отечественные / К / Краяни (ВИА) / Український сувенір
Каталог минусовок
Минусовка - музыкальная композиция (фонограмма), в которой отсутствует какая-либо партия (вокальная, инструментальная).
Минусовки песен в удобном каталоге для вас!
🔍 Поиск в каталоге
🙏 Просьбы/Заказы
✅ Мои минусовки.
➕ Добавить минусовку!
✔️ Мои закладки.
👍 Мои оценки

Минусовка «Краяни (ВИА) – Український сувенір».

ИсполнительКраяни (ВИА)
НазваниеУкраїнський сувенір
Найти похожие треки
Свойства файла07:42, 14,11 Мб. Частота записи: 44 kHz. Битрейт: 256 kbps.
Тип записиоригинал
Дата добавления31 Марта 2013 г.
Тематика песни, теги
Примечание



 
 


 
голосов
 
 
 
 


Скачать минусовку «Краяни (ВИА) – Український сувенір».

Доступно только зарегистированным пользователям.

Зарегистрироваться?!



Сказали "Cпасибо" (28) :

Текст песни «Краяни (ВИА) – Український сувенір»
    
На вулиці скрипка грає,
Бас гуде-вимовляє.
Мене мати не пускає
На вулицю погулять.
Пусти ж мене, моя мати,
На вулиицю погуляти,
На вулиицю погуляти,
З дівками пожартувати.

Ой ходила дівчина бережком, | (2)
Заганяла селезня батіжком: | (2)
"Іди, іди, селезню, додому. | (2)
Продам тебе дідові старому". | (2)

Ой лопнув обруч коло барила,
Дівчина козака та й обдурила.
Ой думалося,
Передумалося,
Одур голову бере,
Що далеко він живе.

Ой що ж то за шум
Учинився,
Що комарик та й на мусі |
Оженився! | (2)

Ой за гаєм, гаєм,
Гаєм зелененьким,
Там орала дівчинонька
Воликом чорненьким.
Там орала дівчинонька
Воликом чорненьким.

На бережку у ставка,
На дощечці у млинка,
Там упала дівчинонька,
Та й сталася кручина.
Та й упала в став небога,
Та й немає тут нікого,
Нема кому прибігати,
Щоб дівчину витягти.

По дорозі жук, жук,
По дорозі чорний...
Подивися, дівчинонько,
Який я моторний!
Подивися, дівчинонько,
Який я моторний!

Ой джиґуне, джиґуне,
Який ти ледащо, —
Ведуть тебе до пана,
Сам не знаєш нащо.
Ведуть тебе до пана,
Сам не знаєш нащо.

Надлетіли журавлі,
Сіли, впали на ріллі.
Надлетіли журавлі *,
Сіли, впали на ріллі.
Надлетіли журавлі *,
Сіли, впали на ріллі.

Гей на горі, на горі
Чабан вівці зганяє,
Гей, га, у-ха-ха,
Чабан вівці зганяє.

Лучше було, лучше було не ходити,
Лучше було лучше було не любити,
А ще краще, а ще краще та й не знати,
Чим тепер, чим тепер покидати.
Лучше було, лучше було не ходити,
Лучше було лучше було не любити,
А ще краще, а ще краще та й не знати,
Чим тепер, чим тепер покидати.

Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці,
Бо на вечорницях дівки чарівниці.
Котрая дівчина чорні брови має,
То тая дівчина усі чари знає.
Котрая дівчина чорні брови має,
То тая дівчина усі чари знає.

Одна гора високая,
А другая низька...
Одна мила далекая,
А другая близька.

У цієї близенької
Воли та корови,
А в тієї далекої
Та чорнії брови.

Ой кум до куми залицявся,
Посіяти конопельки обіцявся.
Він сіяв, присівав,
Присіваючи казав:
— Ти, кума, ти, душа,
Ти кругом, кума, ох і хороша!

Нащо мені женитися, нащо жінку брати?
Тепер сіно не вродило, нічим годувати.
Тепер сіно не вродило, нічим годувати.
Сміються з мене дівчата, що я не женюся,
Нехай вони, дурні, знають, що я з них сміюся.
Нехай вони, дурні, знають, що я з них сміюся.
Нащо мені женитись?
Нащо мені женитись?

Ти казала: у вівторок
Поцілуєш разів сорок.
Я прийшов — тебе нема, —
Підманула, підвела.
Я ж тебе підманула,
Я ж тебе підвела,
Я ж тебе, молодого,
З ума-розуму звела!
Ти ж мене, ти ж мене підманула,
Ти ж мене, ти ж мене підвела,
Ти ж мене, ти ж мене молодого,
З ума-розуму звела!

Задумав дідочок, задумав женитись.
Ой сів, думав, гадав, задумав женитись. (Двічі)

Казав мені батько, щоб я оженився,
По досвітках не ходив та й не волочився.
По досвітках не ходив та й не волочився.
А я козак добрий та й не волочуся:
Де дівчину чую - там нічку ночую,
А де молодички - там я і дві нічки.

Дозволь мені, мати, криницю копати,
Чи прийдуть дівчата води набирати?
Чи прийдуть дівчата води набирати?

За городом качки пливуть,
Каченята крячуть...
Вбогі дівки заміж ідуть,
А багаті плачуть.
Вбогі дівки заміж ідуть,
А багаті плачуть.
Вбогі дівки заміж ідуть
З чорними бровами,
А багаті вдома сидять
З кіньми та з волами.
А багаті вдома сидять
З кіньми та з волами.

Дівка в сінях стояла,
На козака моргала:
— Ти, козаче, ходи,
Мене вірно люби,
Серце моє! (Двічі)

Пішла мати на село
Гречку-муку здобувати —
Гречаники учиняти,
Своїх діток годувати.
Гоп, мої гречаники,
Гоп, мої білі,
Чомусь мої гречаники
На скорині сіли!
Гоп, мої гречаники,
Гоп, мої смачні,
Чомусь мої гречаники
Не вдалися вдачні! 

Ой на горі тай женці жнуть | (2)
А попід горою яром-долиною козаки йдуть
Гей долиною гей широкою козаки йдуть !

Ой при лужку, при лужку, при широкім полі,
При великім табуні кінь гуля по волі -2

Розпрягайте, хлопці, коні
Та й лягайте спочивать,
А я піду в сад зелений,
В сад криниченьку копать.
А я піду в сад зелений,
В сад криниченьку копать.

Засвистали козаченьки в похід з полуночі;
Заплакала Марусенька свої ясні очі.
Заплакала Марусенька свої ясні очі.


Текст добавил(а): Максим N


 
Комментарии
Володар
Спасибо!
Володар
А можно текст!А то не врублюсь.
Серго
Гурт Краяни - Український сувенір. Плюс - (ссылка на внешний сайт)
Максим N
Текст я уже прислал.


Где поют - не парься, спи спокойно: кто поёт - тот человек достойный!
mirlas
Спасибо!
СашаГришин
Спасибо!!!
Александровск
Дякую!
Pavlovich
Дякую!
Володар
Спасибі!!!
Евгений Николаевич
спасибо за минус, давно искал.
viktorpheni4niy
Спасибо.viktorpheni4niy
ivanovgurovka2
спасибо
Миша_32
Спасибо.

Гости не могут добавлять комментарии, войдите или зарегистрируйтесь.
Пользователь
Логин:
Пароль:

Забыли пароль? Зарегистрироваться.
Ближайшие праздники
Именины.
Григорий, Лазарь, Модест, Павел, Петр, Савелий, Тихон, Федор.

Праздники.
Винная битва (испанский праздник), День Святых апостолов Петра и Павла, День всех российских святых - церковно-национальный праздник.
Что на минусовках?
Мой друг (Лучше всех игра. если есть плюс этой версии скинь
Твої вуста. благодарю создателя минусовки пе
Пополам. спасибо больщое за прекрасную ра
Родительский дом. спасибо большое нахим отличная д
Растают туманами 2. спасибо большое олег отличный ми
Растают туманами 3. спасибо большое дима отличная ми
Наш сосед 18. спасибо большое нахим классный д
Ты мая Беларусь. отличная минусовка спасибо больш
Богиня красоты. фара ночи - богиня красоты мп3 3
Ночная птица кавер гр вос. в пономаренко поет ночная птица
Мне теперь всё равно (ара. попробовал на удивление неплохо
Голуби целуются на крыше. а партии саксофона и духовых инс
Реклама
Секрет бессмертия Нас любовь накрывает дождём Серебрится на солнце листва
Твои глаза Летит судьба моя по встречной Гляжу в чужие мне глаза И
До новых встреч Текст удалён правами автора До новых встреч
Прости Мне не вынесен до сих пор Оправдательный приговор - Оправд
Бессмертный полк. Идут сквозь время сквозь года и дали Сынам и внукам правду
Не будьте судьями детей Не будьте судьями детей Чтобы потом не обижаться Что про
 В раздел "Поэзия"
Шумит зелёная листва... ПЕСНЯ В ДУШУ1 Шумит зелёная листва, Трава зелёная...
Шумит зелёная листва... ПЕСНЯ В ДУШУ1 Шумит зелёная листва, Трава зелёная...
Дремлет природа в печали... ПЕСНЯ В ДУШУДремлет природа в печали, Белая вьюга не...
Инструментальное творчество
Последние поступления:

В раздел Ещё комментариев!
Эфир форума
Нужен минус. Ответил в личке
Shure beta 58а. Пара Мексиканцев 14тр и 15тр
Только не смейтесь! Что за пес. Точно Ай спасибо тебе добрый человек Я с
Талмуд.. В качестве Талмуда использую текстовые ф
Короткий метр или творческая с. Друзья-музыканты хочу поделиться мыслями
ПРОДАНО.... ПРОДАНО
Минус. Доброго дня нужна минусовка гимна (по но
Сказка "Братья наши меньшие" н. valerik1968 Пожалуйста Приятных впечатле
Сценарий готовый .Юбилей для ж. Можно тоже нарезки к сценарию Мне очень
Статистика
ПравилаОбратная связьПравообладателямПоддержка сайта
Наверх ↑